SRYH.0630C.YF220MT00
MFR.Part #
SRYH.0630C.YF220MT00
JLCPCB Part #
C5122991
Package
SMD,7x6.6mm
Description
167mΩ 2.5A 22uH 3A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS