SRYH.0530.YF4R7MT00
MFR.Part #
SRYH.0530.YF4R7MT00
JLCPCB Part #
C5122865
Package
SMD,5.6x5.3mm
Description
4.7uH 4A 5A 60mΩ ±20% SMD,5.6x5.3mm Power Inductors ROHS