SRYH.0530.YF3R3MT00
MFR.Part #
SRYH.0530.YF3R3MT00
JLCPCB Part #
C5122863
Package
SMD,5.6x5.3mm
Description
3.3uH 4.5A 45mΩ 7A ±20% SMD,5.6x5.3mm Power Inductors ROHS