SRYH.0530C.YF2R2MT00
MFR.Part #
SRYH.0530C.YF2R2MT00
JLCPCB Part #
C5122979
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
2.2uH 29mΩ 7A 7A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS