SRYH.0520.YF1R0MT00
MFR.Part #
SRYH.0520.YF1R0MT00
JLCPCB Part #
C5122870
Package
SMD,5.6x5.3mm
Description
1uH 20mΩ 6A 8A ±20% SMD,5.6x5.3mm Power Inductors ROHS