SRN.1812.LF5R6MT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF5R6MT00
JLCPCB Part #
C5374529
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.45A 204mΩ 5.6uH Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS