SRN.1812.LF270KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF270KT00
JLCPCB Part #
C5374537
Package
SMD,3.5x3mm
Description
27uH 728mΩ 810mA Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS