SRN.1812.LF150KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF150KT00
JLCPCB Part #
C5374534
Package
SMD,3.5x3mm
Description
15uH 390mΩ 900mA Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS