SRN.1812.LF121KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF121KT00
JLCPCB Part #
C5374545
Package
SMD,3.5x3mm
Description
120uH 2.47Ω 330mA Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS