SDRH.1209.LF150MT00
MFR.Part #
SDRH.1209.LF150MT00
JLCPCB Part #
C2942324
Package
SMD,12x12mm
Description
15uH 26mΩ 5.84A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS