SDRH.1209.LF100MT00
MFR.Part #
SDRH.1209.LF100MT00
JLCPCB Part #
C2942327
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 18mΩ 7.12A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS