SDRH.1209CT.NLF680MT00
MFR.Part #
SDRH.1209CT.NLF680MT00
JLCPCB Part #
C5123084
Package
SMD,12x12mm
Description
110mΩ 3.8A 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS