SDRH.1209CT.NLF4R7MT00
MFR.Part #
SDRH.1209CT.NLF4R7MT00
JLCPCB Part #
C5123077
Package
SMD,12x12mm
Description
18mΩ 4.7uH 9.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS