SDRH.1209CT.NLF330MT00
MFR.Part #
SDRH.1209CT.NLF330MT00
JLCPCB Part #
C5123082
Package
SMD,12x12mm
Description
33uH 4.8A 52mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS