SDRH.1209CT.NLF100MT00
MFR.Part #
SDRH.1209CT.NLF100MT00
JLCPCB Part #
C5123079
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 28mΩ 7.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS