SDRH.1207CT.NLF6R8MT00
MFR.Part #
SDRH.1207CT.NLF6R8MT00
JLCPCB Part #
C5123061
Package
SMD,12x12mm
Description
26mΩ 6.8uH 8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS