SDRH.1207CT.NLF470MT00
MFR.Part #
SDRH.1207CT.NLF470MT00
JLCPCB Part #
C5123066
Package
SMD,12x12mm
Description
100mΩ 47uH 4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS