SDRH.1207CT.NLF220MT00
MFR.Part #
SDRH.1207CT.NLF220MT00
JLCPCB Part #
C5123064
Package
SMD,12x12mm
Description
22uH 45mΩ 5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS