SDRH.1205CT.NLF6R8MT00
MFR.Part #
SDRH.1205CT.NLF6R8MT00
JLCPCB Part #
C5123045
Package
SMD,12x12mm
Description
21mΩ 6.8uH 7.9A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS