SDRH.0704CT.NLF2R2MT00
MFR.Part #
SDRH.0704CT.NLF2R2MT00
JLCPCB Part #
C5123030
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.2uH 25mΩ 4.4A ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS