SCD.7850.DYF333KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD.7850.DYF333KT00
JLCPCB Part #
C5374479
Package
SMD,7.8x7mm
Description
108Ω 33mH 40mA Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS