SCD.5845.DYF470KT00
MFR.Part #
SCD.5845.DYF470KT00
JLCPCB Part #
C5374386
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
315mΩ 47uH 900mA Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS