SCD.5835.DYF331KT00
MFR.Part #
SCD.5835.DYF331KT00
JLCPCB Part #
C5374357
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
3.71Ω 300mA 330uH Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS