SCD.5835.DYF100KT00
MFR.Part #
SCD.5835.DYF100KT00
JLCPCB Part #
C5374339
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.78A 10uH 94mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS