SCD.5835.CYF3R3MT00
MFR.Part #
SCD.5835.CYF3R3MT00
JLCPCB Part #
C5374331
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.4A 3.3uH 40mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS