SCD.5830.DYF330KT00
MFR.Part #
SCD.5830.DYF330KT00
JLCPCB Part #
C5374306
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
3.71Ω 33uH 350mA Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS