SCD.5830.DYF151KT00
MFR.Part #
SCD.5830.DYF151KT00
JLCPCB Part #
C5374314
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.44Ω 150uH 550mA Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS