SCD.5825.DYF222KT00
MFR.Part #
SCD.5825.DYF222KT00
JLCPCB Part #
C5374285
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
120mA 2.2mH 34Ω Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS