SCD.5825.DYF220KT00
MFR.Part #
SCD.5825.DYF220KT00
JLCPCB Part #
C5374261
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.2A 22uH 298mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS