SCD.5825.DYF150KT00
MFR.Part #
SCD.5825.DYF150KT00
JLCPCB Part #
C5374259
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.5A 15uH 234mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS