SCD.4532.DYF6R8MT00
MFR.Part #
SCD.4532.DYF6R8MT00
JLCPCB Part #
C5122918
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.5A 6.8uH 91mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS