SCD.1054.DYF222KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD.1054.DYF222KT00
JLCPCB Part #
C5374521
Package
SMD,10x9mm
Description
2.2mH 300mA 5.4Ω Unshielded Inductor ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS