SCD5845DYF4R7MT00
MFR.Part #
SCD5845DYF4R7MT00
JLCPCB Part #
C2827437
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.8A 4.7uH 52mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS