SBCM.7060.YF501TT00
MFR.Part #
SBCM.7060.YF501TT00
JLCPCB Part #
C5122963
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-25℃~+105℃ 10MΩ 10mΩ 125V 2 500Ω@100MHz 5A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS