SBCM.7060.YF102TT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SBCM.7060.YF102TT00
JLCPCB Part #
C5122965
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-25℃~+105℃ 10MΩ 125V 17mΩ 1kΩ@100MHz 2 3A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS