SBCM7060YF132T
MFR.Part #
SBCM7060YF132T
JLCPCB Part #
C2827452
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3kΩ@100MHz 10MΩ 125V 2 2.5A 21mΩ SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS