SMDJ64CA
Extended
Manufacturer
SOCAY Elec
MFR.Part #
SMDJ64CA
JLCPCB Part #
C396542
Package
DO-214AB(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 103V 29.13A 3kW@10/1000us 5uA 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMD) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS