SMG-01-H045A1
Extended
Manufacturer
SM Switch
MFR.Part #
SMG-01-H045A1
JLCPCB Part #
C29781307
Package
DIP-4P,6x6mm
Description
12V 2.5N 4.5mm 50mA 6mm 6mm Black No PC Pin Round Button SPST Without Bracket DIP-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS