SPX2815AR-3.3
Extended
Manufacturer
SIPEX
MFR.Part #
SPX2815AR-3.3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 0.003%Vout 1 1.2V@(1.5A) 1.5A 10V 3.3V 75dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators