SPX1587T-2.5/TR
Extended
Manufacturer
SIPEX
MFR.Part #
SPX1587T-2.5/TR
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 0.003%Vout 1 1.1V@(3A) 10V 2.5V 3A 4mA 75dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators