SMBJ22CA
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SMBJ22CA
JLCPCB Part #
C355273
Package
SMB(DO-214AA)
Description
16.9A 22V 24.4V 35.5V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS