SEB160M-40
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SEB160M-40
JLCPCB Part #
C355261
Package
SOD-123
Description
1 Independent 1A 30A 30uA@40V 40V 510mV@1A SOD-123 Schottky Diodes ROHS