SE60120GTS
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SE60120GTS
JLCPCB Part #
C729823
Package
TO-247S
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2V 120A 22pF 3.458nF 3mΩ@10V 58nC@10V 60V 85W TO-247S MOSFETs ROHS