SE47NS65TS
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SE47NS65TS
JLCPCB Part #
C393141
Package
TO-247S
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 170nC@10V 215pF 3.8nF 391W 4.5V 47A 650V 70mΩ@10V 70pF N-Channel TO-247S MOSFETs ROHS