SE30150B
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SE30150B
JLCPCB Part #
C238629
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150A 2.1mΩ@4.5V 30V 3V 7.032nF 743pF 80nC@10V 898pF 90W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS