SE200100G
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SE200100G
JLCPCB Part #
C238599
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 13mΩ@10V 150.9nC@10V 200V 206pF 400W 4V 9.382nF N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS