SE120120G
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SE120120G
JLCPCB Part #
C393146
Package
TO-263
Description
1 N-channel 120V 129A 28pF 4.5V 5.6nF 6.1mΩ@10V 84.7nC@10V TO-263 MOSFETs ROHS