SE100250GTS
MFR.Part #
SE100250GTS
JLCPCB Part #
C238614
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6nF 100V 101pF 15.7nF 208nC@10V 250A 3mΩ@10V 400W 5V N-Channel TO-247AC-3 MOSFETs ROHS