SE100150G
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SE100150G
JLCPCB Part #
C238606
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 150A 3.81mΩ@10V 300W 4V N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS