SDM100PL06SV
Extended
Manufacturer
SINEDEVICE
MFR.Part #
SDM100PL06SV
JLCPCB Part #
C29780668
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.25W 100mΩ@10V 17nC@10V 2.5V 3.4A 33pF 41pF 60V 835pF P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS